Ryan Reynolds wyprodukuje "Kevina samego w domu" dla dorosłych » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ryan Reynolds wyprodukuje „Kevina samego w domu” dla dorosłych

Ryan Reynolds wyprodukuje „Kevina samego w domu” dla dorosłych

Jedna z najpopularniejszych świątecznych komedii doczeka się niecodziennej przeróbki. Znamy więcej szczegółów.

Jedna z najpopularniejszych świątecznych komedii doczeka się niecodziennej przeróbki. Znamy więcej szczegółów.

We filmach wspaniałe jest to, że mogą być dosłownie, o czymkolwiek tylko chcemy. Idealnym przykładem na to jest nowy pomysł Ryana Reynoldsa, który postanowił wyprodukować filmStoned Alone” („Naćpany sam w domu”).

Fabuła filmu skupi się na losach 20-letniego nieudacznika, który przegapił swój lot i zamiast udać się na narty, zostaje sam w domu. Jak się domyślacie po tytule filmu, przez większość czasu będzie w stanie „błogiej nieświadomości”. Doprowadzi go to do paranoi i przekonania, że ludzie włamują się do jego domu. W pewnym momencie jednak faktycznie dojdzie do włamania i nie do końca trzeźwy bohater będzie musiał stawić czoła wrogom i bronić swojego domu.

Obsada filmu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Ryan Reynolds znany jest z tego typu niegrzecznych komedii. Mogliśmy go ostatnio oglądać w drugiej części filmu „Deadpool 2” czy „Bodyguard Zawodowiec”, w którym wcielił się w prywatnego ochroniarza Samuela L. Jacksona.

Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Wybierzecie się do kina? 🙂