Obsada filmu "Powrót do przyszłości" znowu razem! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Obsada filmu „Powrót do przyszłości” znowu razem!

Obsada filmu „Powrót do przyszłości” znowu razem!

Od premiery kultowego filmu minęły 33 lata! W miniony weekend doszło do wyjątkowego spotkania oryginalnej obsady. Zobaczcie zdjęcie.

Od premiery kultowego filmu minęły 33 lata! W miniony weekend doszło do wyjątkowego spotkania oryginalnej obsady. Zobaczcie zdjęcie.

Michael J. Fox(Marty McFly),Christopher Lloyd(Doc Brown), Thomas Wilson (Biff Tannen), and Lea Thompson (Lorraine Baines) pojawili się na zlocie fanów komiksów i filmów sci-fi „Fan Expo Boston”, który odbywał się w dniach od 10 do 13 sierpnia 2018 roku. Podczas wydarzenia aktorzy wzięli udział w panelu dyskusyjnym i odpowiadali na pytania zagorzałych miłośników filmu „Powrót do przyszłości”.

Michael J. Fox zamieścił na swoim Instagramie pamiątkowe zdjęcie.

Po wielkim sukcesie filmu „Powrót do przyszłości” z 1985 roku nagrano dwie kolejne części „Powrót do przyszłości Part II” z 1989 roku i „Powrót do przyszłości Part III” z 1990 roku.

Niedawno w internecie krążyły plotki o ewentualnej kontynuacji, w której miałaby zagrać oryginalna obsada. Wszystko, jednak na to wskazuje, że do tego nie dojdzie. Aktorzy zabrali głos w tej sprawie podczas panelu na „Fan Expo Boston”. Thomas Wilson, krótko skomentował:

Oficjalnie tylko Christopher Lloyd chciałby, aby doszło do nagrania czwartej części. Niestety nie udało mu się przekonać reszty obsady.

Chcielibyście, aby powstała kolejna część „Powrotu do przyszłości”?