Strona Główna > Cher wykonała po raz pierwszy na żywo „SOS” Abby

Cher wykonała po raz pierwszy na żywo „SOS” Abby

Ikona muzyki pojawiła się w programie „The Ellen Show”, gdzie opowiedziała o swoich artystycznych planach oraz zaśpiewała wielki przebój zespołu Abba.

Ikona muzyki pojawiła się w programie „The Ellen Show”, gdzie opowiedziała o swoich artystycznych planach oraz zaśpiewała wielki przebój zespołu Abba.

Po wielkim sukcesie filmu „Mamma Mia: Here We Go Again” Cher ogłosiła, że postanowiła nagrać album z coverami zespołu Abba. I tak też zrobiła!

Premiera płyty „Dancing Queen” została zapowiedziana na28 września2018 roku. Pierwszymi singlami promującymi wydawnictwo były utwory

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała! Diwa wykonała również premierowo utwór „SOS”. Wyglądała oszałamiająco!

Album „

Tak prezentuje się tracklista płyty
1. Dancing Queen
2. Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)
3. The Name Of The Game
4. SOS
5. Waterloo
6. Mamma Mia
7. Chiquitita
8. Fernando
9. The Winner Takes It All
10. One Of Us

Cherurodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singielI Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska”, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca”. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time„, „Believe„, „Strong Enough„, „Walking in Memphis” czy „One by One„.

Jak Wam się podoba Cher w takim wydaniu? 🙂