Kylie Minogue i Jason Donovan spotkali się po latach i zaśpiewali "Especially For You" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue i Jason Donovan spotkali się po latach i zaśpiewali „Especially For You”

Kylie Minogue i Jason Donovan spotkali się po latach i zaśpiewali „Especially For You”

Przyjaciele wystąpili wspólnie podczas jednego z ostatnich koncertów Kylie w Hyde Parku w Londynie. Zobaczcie wideo.

Przyjaciele wystąpili wspólnie podczas jednego z ostatnich koncertów Kylie w Hyde Parku w Londynie. Zobaczcie wideo.

Kylie Minogue była gwiazdą wieczoru podczas koncertu zorganizowanego przez stację BBC Radio 2 w Hyde Parku. Wydarzenie zgromadziło blisko 70 tysięcy fanów!

Artystka wykonała swoje największe przeboje takie jak „Can't Get You Out Of My Head„, „The Chain„, „Spinning Around” czy „Especially For You„. Podczas tego ostatniego zrobiła wszystkim niespodziankę, gdy w połowie piosenki powiedziała, że potrzebuje partnera do tańca. Wtedy na scenie pojawił się Jason Donovan, z którym nagrała ten utwór w 1989 roku.

Kylie zdradziła, że wpadła na ten pomysł zaledwie godzinę, przed koncertem. Napisała do Jasona smsa z pytaniem, czy chciałby z nią wystąpić. Donovan długo się nie zastanawiał, wsiadł na rower i przyjechał do Hyde Parku!

Kolejną niespodzianką podczas koncertu był duet z Rickiem Astleyem. Wykonali wspólnie jego wielki przebój

ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni „Golden” miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go singleDancing” i „Stop me from Falling„. Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.Zobaczcie koniecznie

Przypomnijmy sobie teledysk z 1989 roku.

Którą piosenkę Kylie lubicie najbardziej? 🙂