Victoria Beckham zatańczyła do przeboju Spice Girls! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Victoria Beckham zatańczyła do przeboju Spice Girls!

Victoria Beckham zatańczyła do przeboju Spice Girls!

Posh Spice doskonale pamięta choreografię do kultowego przeboju 'Spice Up Your Life’ z 1997 roku. Udowodniła to podczas London Fashon Week! Zobaczcie wideo.

Posh Spice doskonale pamięta choreografię do kultowego przeboju 'Spice Up Your Life’ z 1997 roku. Udowodniła to podczas London Fashon Week! Zobaczcie wideo.

W minioną niedzielę 16 września 2018 projektantka Victoria Beckham świętowała podczas London Fashon Week 10-lecie swojej firmy. Przygotowała na tę okazję specjalną kolekcję. Po udanej prezentacji przyszła kolej na zabawę! Gdy w głośnikach zabrzmiał przebój Spice GirlsSpice Up Your Life”, Victoria nie mogła się powstrzymać i zatańczyła kultową już choreografię, którą znają doskonale wszyscy fani girlsbandu.

Nagraniem pochwaliła się na swoim Instagramie:

Utwór „Spice Up Your Life” był piątym singlem promującym debiutancki album Spice Girls „Spiceworld” z 1997 roku. Bardzo szybko stał się wielkim hitem na całym świecie. Futurystyczny teledysk został wyreżyserowany przez Marcusa Nispela. Spice Grils latają w nim pojazdem kosmicznym i na deskach surfingowych. W wideo pojawiły się również fragmenty klipów „Wannabe” i „Say You'll Be There”.

Przypomnijmy sobie ten kultowy numer.

Dyskografię Spice Girls zamyka album „Forever” z 2000 roku. Girlsband po raz ostatni wystąpił w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie. W jednym z ostatnich wywiadów Mel B zdradziła u Jamesa Cordena, że zespół wyruszy niebawem w trasę koncertową, jednak bez Victorii Beckham. Koleżanki mają jednak nadzieję, że Posh Spice dołączy do nich, chociaż na kilka koncertów.

Którą piosenkę Spice Girls lubicie najbardziej?