Natalia Oreiro zaśpiewała "Me Muero De Amor" po rosyjsku! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalia Oreiro zaśpiewała „Me Muero De Amor” po rosyjsku!

Natalia Oreiro zaśpiewała „Me Muero De Amor” po rosyjsku!

Urugwajska piosenkarka przygotowała specjalną wersję swojego wielkiego przeboju na potrzeby występu w rosyjskiej radiostacji. Zobaczcie wideo.

Urugwajska piosenkarka przygotowała specjalną wersję swojego wielkiego przeboju na potrzeby występu w rosyjskiej radiostacji. Zobaczcie wideo.

Natalia Oreiro znana wszystkich doskonale z kultowego serialu „Zbuntowany Anioł” spędziła w 2018 roku sporo czasu w Rosji, promując swój przebój na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej “United By Love”. Piosenkarka odwiedziła jedną z rozgłośni radiowych w Moskwie. Na tę okazję przygotowała niecodzienną aranżację jednego ze swoich największych hitów „Me Muero De Amor”, zaśpiewała go po rosyjsku! Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Artystka od wielu lat cieszy się ogromną popularnością u naszych wschodnich sąsiadów. Nie było więc zaskoczeniem, gdy zaprezentowała swój mundialowy przebój „United By Love”, który zaśpiewała w trzech językach angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Piosenka opowiada o pokoju, miłości oraz potrzebie jedności wśród ludzi. Utwór bardzo szybko dotarł na pierwsze miejsca najlepiej sprzedających się singli w Rosji. Przypomnijmy sobie ten kawałek!

Aktorka, piosenkarka i projektantka Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo. Ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt i nominacje do latynoskich nagród Grammy. Polscy fani poznali ją dzięki roli Milagros w telenoweli „Zbuntowany anioł”. Serial był emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 2000 – 2001. Gromadził codziennie przed telewizorami kilka milionów widzów.

Oglądaliście serial „Zbuntowany anioł”? 🙂