20-latka zaśpiewała "Krakowski Spleen" i wzruszyła Patrycję Markowską » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 20-latka zaśpiewała „Krakowski Spleen” i wzruszyła Patrycję Markowską

20-latka zaśpiewała „Krakowski Spleen” i wzruszyła Patrycję Markowską

Dominika Kuręda podjęła się niełatwego wyzwania, ale poradziła z nim sobie bez najmniejszych problemów. Zobaczcie wideo.

Dominika Kuręda podjęła się niełatwego wyzwania, ale poradziła z nim sobie bez najmniejszych problemów. Zobaczcie wideo.

W nowym sezonie programu „The Voice of Poland”, który wystartował na początku września 2018 roku, trwa właśnie etap castingów. Swoich sił w programie postanowiła spróbować Dominika Kuręda, córka byłej uczestniczki ósmej edycji show. Podczas przesłuchania zdecydowała się zaśpiewać „Krakowski Spleen” z repertuaru zespołu Maanam. Zrobiła to jednak w swoim stylu! Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Dominice udało się przekonać do odwrócenia foteli dwóch jurorów Patrycję Markowską i Grzegorza Hyżego.

Patrycja Markowska ze łzami w oczach doceniła talent 20-latki.

Dziewczyna zdecydowała się wybrać na swojego trenera Grzegorza Hyżego.

Nie wszyscy może pamiętają, ale w poprzedniej edycji programu mogliśmy oglądać jej mamę – Agatę Hylińską. Niestety opadła w drugim etapie show, przegrywając z Łukaszem Łyczkowskim. Dominika występ zadedykowała właśnie swojej matce, która towarzyszyła jej podczas castingu.

Przypomnijmy sobie oryginał:

Jak Wam się podoba jej wykonanie? 🙂