Strona Główna > Michał Szpak zaśpiewał nowy singiel „Rainbow” u Wojewódzkiego

Michał Szpak zaśpiewał nowy singiel „Rainbow” u Wojewódzkiego

Piosenka pochodzi z wydanego niedawno albumu „Dreamer”. Zobaczcie, jak brzmi na żywo.

Piosenka pochodzi z wydanego niedawno albumu „Dreamer”. Zobaczcie, jak brzmi na żywo.

Michał Szpak był gościem w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział między innymi o swojej nowej płycie i trudnościach, które musiał pokonać, aby ludzie w końcu docenili jego talent. Na sam koniec wykonał nowy singiel „Rainbow” w lekko odmienionej aranżacji, jedynie przy akompaniamencie fortepianu. My takie wykonania lubimy najbardziej. Moc wzruszeń gwarantowana! Sami zobaczcie.

„Rainbow” to już trzeci utwór promujący nowy krążekMichała Szpaka „Dreamer”, który trafił na półki sklepowe 7 września 2018 roku. Jest to ballada oparta na wokalu Michała i oszczędnym akompaniamencie fortepianu. Bardzo kameralny, nastrojowy utwór skłania do refleksji, a subtelny wokal artysty potrafi wyzwolić wśród słuchaczy sporo emocji. Stylistkanowej płyty Michała jest bardzo zróżnicowana. Usłyszymy na niej zarówno mocne rockowe brzmienia, jak i nastrojowe ballady. Dwa pierwsze single „

Michał rusza niebawem 1również w trasę koncertową„DREAMER TOUR”!. Sprawdźcie, w których miastach będziecie mogli go zobaczyć,.

13.10 – Bydgoszcz
14.10 – Toruń
17.12 –Wrocław
14.01 – Łódź
15.01 – Lublin
16.01 – Szczecin
21.01 – Warszawa
10.02 – Gdańsk
11.02 – Poznań
15.02 – Chicago
27.04 – Wiedeń

Macie już nową płytę Michała? 🙂