Zespół Toto wraca do Polski! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Toto wraca do Polski!

Zespół Toto wraca do Polski!

Toto wraca do Polski, żeby jeszcze raz świętować z polskimi fanami swoje 40-lecie!

Toto wraca do Polski, żeby jeszcze raz świętować z polskimi fanami swoje 40-lecie!

Africa”, „Rosanna”, „Hold the line” i wiele innych niezapomnianych przebojów usłyszymy 25 czerwca 2019 roku w sopockiej Operze Leśnej.

Toto wyruszyło w trasę „40 Trips Around The Sun” na początku 2018 roku, żeby celebrować swoje 40-lecie. Zainteresowanie publiczności poszczególnymi przystankami zmusiło artystów do jej przedłużenia o kolejny obrót słońca i następne koncerty. Po zimowej wizycie Toto tym razem odwiedzi Polskę, napoczątku wakacji prezentując swoje umiejętności i przeboje 25 czerwca 2019 w Operze Leśnej.

Nie ma wielu zespołów w historii muzyki popularnej, które odcisnęłyby na niej tak wielkie piętno, jak Toto. Jeśliby policzyć płyty, które w sumie nagrali członkowie formacji, wyszłaby zdumiewająca liczba, przekraczająca 5000 tytułów, które sprzedały się łącznie w ponad 500 mln egzemplarzy. Wśród nich znajdziemy więcej niż 200 albumów z nominacjami do Grammy.

Przez ponad 40 lat wspólnego grania i tysiące gościnnych występów, chociażby na legendarnej płycie Michaela Jacksona „Thriller”, mnóstwie różnych dowodów uznania, Toto pozostaje zespołem, którego koncerty i wydawnictwa wciąż świetnie się sprzedają. Do tej pory rozeszło się przeszło 40 mln płyt grupy na całym świecie. Toto to pop kultura. To również jeden z niewielu zespół z lat 70., które przetrwały pomimo zmieniających się trendów i stylów, zdobywając kolejne generacje fanów.

Promując „40 Trips Around The Sun” na trasie po Europie i Ameryce Północnej Toto zagrało w wyprzedanych Ziggo Dome w Amsterdamie, Royal Albert Hall w Londonie i The Ryman Auditorium w Nashville. To najbardziej intensywne tournée zespołu od lat i potrwa również przez znaczną część w 2019 roku.

Bilety w sprzedaży od 15 października 2018 roku.

Wybierzecie się na koncert? 🙂