Strona Główna > Michael Jackson chciał zostać… Jamesem Bondem!

Michael Jackson chciał zostać… Jamesem Bondem!

Takie informacje lubimy najbardziej. Były agent Michaela Jacksona zdradził, pewne nieznane dotąd fakty z życia króla popu.

Takie informacje lubimy najbardziej. Były agent Michaela Jacksona zdradził, pewne nieznane dotąd fakty z życia króla popu.

Wieloletni agent Michaela Jacksona – Michael Ovitz w swojej nowej książce opowiada o tym, jak pewnego razu Jackson spotkał się z nim i Ronem Meyerem (drugim agentem) na obiad, aby omówić szczegóły jego castingu do roli Agenta 007.

Ovitz wspomina również w swojej książce, że próbował przekonać Jacksona, że jest zbyt szczupły zbyt wrażliwy do tej roli. On jednak nie dał za wygraną, dopóki nie spotkał się z twórcami filmu, którzy docenili jego propozycję, ale finalnie mu odmówili. Trzeba przyznać, że wyszłaby na pewno z tego niezła komedia!

Michael Jacksonzmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Oficjalną przyczyną śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. W listopadzie 2011 roku po blisko dwóch latach dochodzenia, lekarz Michaela Jacksona – Conrad Murray – został uznany za winnego nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie mu propofolu.

Potraficie wyobrazić sobie Michaela Jacksona w roli Agenta 007? 🙂