To jest nowy hit internetu! Przebije Macarenę? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To jest nowy hit internetu! Przebije Macarenę?

To jest nowy hit internetu! Przebije Macarenę?

Teledysk do najnowszego singla rosyjskiego zespołu Little Big ma już ponad 27 milionów wyświetleń w serwisie Youtube!

Teledysk do najnowszego singla rosyjskiego zespołu Little Big ma już ponad 27 milionów wyświetleń w serwisie Youtube!

Byli w Polsce już nie raz i za każdym razem koncert Little Big był dla publiki niezapomnianym przeżyciem. Teraz Rosjanie szykują się do podboju świata! Ilia Prusikin, Sergiej „Gokk” Makarow, Olimpja Iwlewa i Mr. Clown – to czterej fantastyczni artyści, którzy tworzą powstały w 2013 roku kolektyw Little Big specjalizujący się w muzyce rave. Zabawę nasączoną totalnym szaleństwem umieją rozkręcić jak mało kto. Zobaczcie ich najnowsze „dzieło”.

Zespółjest już całkiem nieźle zadomowiony na europejskiej scenie klubowej i zaczyna zdobywać coraz więcej fanów spośród imprezowiczów w USA. Na koncie mają dwa albumy, trzy przebojowe single, 12 niesamowicie zabawnych klipów, które w sumie na YouTubie obejrzało ponad 300 mln osób!

W październiku 2018 roku ukazał się ich trzeci albumAntipositive, Pt.2„, który od razu wskoczył na trzecie miejsce rosyjskiej listy Apple Music. Furorę robi także teledysk do piosenki „Skibidi” (27 mln obejrzeń w ciągu pierwszego tygodnia). Taniec w klipie stał się już jednym z najpopularniejszych memów w Rosji. Nic dziwnego, że najpopularniejszym hashtagiem na platformie Tik Tok jest obecnie #skibidi. Obecnie pod tym hashtagiem użytkownicy Tik Tok wrzucają ponad 10 tys. klipów dziennie! Tak zwany skibidi challenge doczekał się nawet prezentacji w najpopularniejszym rosyjskim programie telewizyjnym „Evening Urgant”. Little Big wystąpili w nim, a oglądało to na żywo 1,7 mln widzów.

„Big Dick” to jak na razie najpopularniejszy teledysk Little Big z 44 mln obejrzeń na YouTubie. Klip zdobył nagrodę specjalną podczas Berlin Music Video Awards. Filmik do „Hateful Love” może pochwalić się ponad 20 mln wyświetleń.

I jak Wam się podoba? 😀