Strona Główna > Dawid Podsiadło sprzedawał w kiosku swój nowy album! [WIDEO]

Dawid Podsiadło sprzedawał w kiosku swój nowy album! [WIDEO]

Takiego sprzedawcy w samym centrum miasta warszawiacy na pewno się nie spodziewali!

Takiego sprzedawcy w samym centrum miasta warszawiacy na pewno się nie spodziewali!

Wzeszłym tygodniu 19 października 2018 roku odbyła się długo wyczekiwana premiera drugiego albumu Dawida Podsiadło „Małomiasteczkowy„. W związku z promocją płyty artysta postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i sam sprzedawał ją w kiosku, który znajdował się tuz przy Pałacu Kultury. Dawid na swoim fanpage'u udostępnił wideo z wydarzenia. Zobaczcie, jak wypadł w roli kasjera.

Stare przysłowie mówi, że ze szczytu wszystkie drogi wiodą w dół. Choć jesienią 2016 roku Dawid Podsiadło był na szczycie – z dwiema diamentowymi płytami w dorobku, całym wagonem nagród i wyprzedaną wielką trasą koncertową – ani myślał schodzić. Zrobił więc sobie kilka miesięcy przerwy od sceny, by wymyślić się na nowo.

Do współpracy przy drugim albumie Dawid zaprosił do współpracyBartosza Dziedzica, który stoi za sukcesami albumów „Granda” Moniki Brodki i „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka.

Dawid Podsiadło po raz pierwszy zaśpiewał całą płytę po polsku.

Zinicjatywy artysty ponowniewystartowała licytacja specjalnych biletów umożliwiających wejście na wyprzedane już koncerty na “Małomiasteczkowej Trasie”. Przede wszystkim jednak złote bilety są przepustką na bezpośrednie spotkanie z Dawidem przed koncertem i możliwość zajrzenia w kulisy. Na każdy z koncertów będzie można wylicytować jedynie 10 złotych biletów, a licytacje będą rozstrzygane zawsze w terminie trzech dni przed wydarzeniem, którego dotyczą. Znajdziecie je

Całkowity dochód z licytacji Złotych Biletów na Allegro Charytatywni ponownie zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”, które przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce.

Jak się Wam podoba nowy album Dawida? 🙂