Strona Główna > Rick Astley zaśpiewał nowy singiel „Try” u Grahama Nortona

Rick Astley zaśpiewał nowy singiel „Try” u Grahama Nortona

Piosenka promuje wydany w lipcu 2018 roku album „Beautiful Life”.

Piosenka promuje wydany w lipcu 2018 roku album „Beautiful Life”.

Głos tego artysty pamiętają doskonale ci fani popu, którzy dorastali w latach 80. Rick postanowił o sobie przypomnieć albumem „Beautiful Life”. Promuje go utwórTry„, który Astley wykonał w ostatnim odcinku programu The Graham Norton Show.

W latach 80.

„Beautiful Life” to 12 znakomitych popowych utworów Ricka. Album jest następcą „50” z 2016 roku, który zdobył szczyt brytyjskiego notowania.

Richard Paul Astley, urodził się 6 lutego 1966 r. w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80-tych śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody„. SingielNever Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Słyszeliście o „Rickrollingu„? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya „Never Gonna Give You Up.” W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki na sposób jakiego nikt się nie spodziewał. W 2008 internauci głosujący na MTV European Music Awards dali Rickowi statuetkę „Best Act Ever.” W tym samym roku w Londynie, przy stacji metra pojawiają się ludzie ubrani jak Rick Astley w klipie „Never Gonna Give You Up”, słychać fragment piosenki, po czym grupa rozchodzi się. Więcej na naszej nowej płycie.

Tęskniliście? 🙂