Strona Główna > „All You Need Is Love” w wykonaniu Anielskiego Chóru i dzieci z Afryki

„All You Need Is Love” w wykonaniu Anielskiego Chóru i dzieci z Afryki

Jest to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Beatles. W takiej wersji jej jeszcze nie słyszeliśmy. Zobaczcie wideo.

Jest to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Beatles. W takiej wersji jej jeszcze nie słyszeliśmy. Zobaczcie wideo.

Utalentowany chór Angels City Chorale wraz z dziećmi z fundacji Amy wykonali wspólnie wielki hit zespołu The Beatles z 1967 roku „All You Need Is Love”. Nagranie pochodzi z koncertu charytatywnego „Interactive”. Uczciwie ostrzegamy, że moc wzruszeń gwarantowana!

Fundacja Amy zajmuje się zapewnieniem bezpiecznego środowiska dla dzieci i młodzieży w trudnych społecznościach w Cape Town. Pomagają im się rozwijać poprzez muzykę oraz umożliwiają im edukację i praktyki zawodowe.

Chór Angels City Chorale powstał w 1993 roku. Składa się ze 160 muzyków. Jak sami twierdzą ich zadanie jest proste. Chcą wywołać uśmiech na twarzach ludzi. W swoich wykonaniach łączą różne style i techniki, czego idealnym przykładem jest cover zespołu Toto, o którym pisaliśmy wcześniej.

UtwórAll You Need Is Love” napisany przez Johna Lennona I Paula McCartneya został wydany w 1967 roku na albumie „Yellow Submarine”. W latach 70. Stał się hymnem hipisów, a magazyn „Rolling Stone” umieścił go na miejscu 362. na liście 500 utworów wszech czasów.

Przypomnijmy sobie oryginał:

Jak Wam się podoba takie wykonanie?