Strona Główna > Zobacz, jak zespól Queen nagrywał hit „We Are The Champions” [WIDEO]

Zobacz, jak zespól Queen nagrywał hit „We Are The Champions” [WIDEO]

W sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej nagranie ze studia, w którym zespół Queen nagrywał album „News of The World”.

W sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej nagranie ze studia, w którym zespół Queen nagrywał album „News of The World”.

We Are The Champions” to bezapelacyjnie jeden z największych hitów zespołu Queen. Piosenka została wydana w 1977 roku na albumie „News of the World”. Utwór ten można najczęściej usłyszeć podczas różnego rodzaju imprez sportowych. W 1994 roku promował Mistrzostwa Świata w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie, jak wyglądała praca nad tym przebojem w studiu nagraniowym.

Film

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodszą siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniemzespołuQueen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile.

zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat.