Jak brzmi ścieżka dźwiękowa z "Harry'ego Pottera" zagrana na gitarze harfowej? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jak brzmi ścieżka dźwiękowa z „Harry’ego Pottera” zagrana na gitarze harfowej?

Jak brzmi ścieżka dźwiękowa z „Harry’ego Pottera” zagrana na gitarze harfowej?

Utwór skomponowany przez Johna Williamsa doczekał się wyjątkowej przeróbki.

Utwór skomponowany przez Johna Williamsa doczekał się wyjątkowej przeróbki.

Utalentowany YoutuberJamie Dupuisnagrał cover piosenki, którą wszyscy doskonale znają z serii filmów o Harrym Potterze. Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu. Sami posłuchajcie i oceńcie!

Mówiąc o nietuzinkowych coverach, trudno nie wspomnieć o młodej harfistce, która zagrała przebój zespołuTotonaharfie. Sprawdźcie również koniecznie motywz „Pulp Fiction” zagrany na gitarze…ołówkami.

KanadyjczykJamie Dupulsjest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Jak Wam się podoba takie wykonanie?