"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" - zobacz nowe zdjęcia z planu i plakat promocyjny » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – zobacz nowe zdjęcia z planu i plakat promocyjny

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – zobacz nowe zdjęcia z planu i plakat promocyjny

Premiera trzeciej części kultowej serii „Kogel Mogel”, na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” trafi do kin 25 stycznia 2019 roku.

Premiera trzeciej części kultowej serii „Kogel Mogel”, na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” trafi do kin 25 stycznia 2019 roku.

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: „Miszmasz, czyliKogel Mogel 3”! W trakcie trwania zdjęć do filmu na planie pojawiło się 27 aktorów oraz 400 statystów!

Tak prezentuje się plakat:

Wszystkich, którzy niejedne święta spędzili całymi rodzinami, oglądając poprzednie, kultowe części komedii, i którzy czekają na kontynuację przygód Kasi i rodziny Wolańskich, ucieszy specjalna propozycja sieci kin Helios: od 6 grudnia w sprzedaży będą dostępne vouchery prezentowe na seanse „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Ten idealny mikołajkowy lub świąteczny prezent będzie można zrealizować przez 2 tygodnie po wejściu filmu do kin.

– mówi Zdzisław Wardejn, który trzeci raz wciela się w niełatwą rolę „męża swojej żony”.

W „

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasięponad 30 lat temu. Do dziś widzowie wspominają ją z tamtej roli. W najnowszym filmie Kasia ma już dorosłego syna i tym razem to on jest źródłem rodzinnych problemów, które rozbawią publiczność.

– podkreśla aktorka.

Na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

Pamiętasz dwie pierwsze części filmu „Kogel-mogel”?Rozwiąz

Wybierzecie się do kina? 🙂