Tom Jones i trenerzy show "The Voice UK" w wielkim hicie zespołu Eurythmics! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tom Jones i trenerzy show „The Voice UK” w wielkim hicie zespołu Eurythmics! [WIDEO]

Tom Jones i trenerzy show „The Voice UK” w wielkim hicie zespołu Eurythmics! [WIDEO]

78-letni Tom Jones udowodnił, że jest w znakomitej formie!

78-letni Tom Jones udowodnił, że jest w znakomitej formie!

W Wielkiej Brytanii wystartowała ósma edycja programu „The Voice UK”. Na fotelach jurorów zasiadają Tom Jones, Jennifer Hudson, Olly Murs i will.i.am. Na rozpoczęcie nowego sezonu trenerzy przygotowali dla widzów specjalną niespodziankę. Wykonali razem elektryzującą wersję wielkiego hitu zespołu Eurythmics „Sweet Dreams”. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

Format programu „The Voice” jest już popularny na całym świecie. Jego pomysłodawcą jest John de Mol, który wyprodukował pierwszą edycję w Holandii w 2010 roku.

Zespół Eurythmics to brytyjski duet muzyczny, założony w 1980 roku przez Annie Lennox i Davida Stewarta. Zdobył światową sławę dzięki singlowi „Sweet Dreams” wydanym w 1983 roku, który do dziś jest jedną z najczęściej coverowanych piosenek wszech czasów. Utwór wdarł się błyskawicznie na pierwsze miejsce listy Billboard oraz na drugie brytyjskiej listy przebojów. Ludzie zwariowali zarówno na punkcie tej piosenki, jak i na punkcie wizerunku Annie Lennox.

Ciekawostką jest fakt, że Na początku teledysk „Sweet Dreams” był zakazany w Stanach,mimo to zdobył nagrodę MTV. Płyta osiągnęła status złotej, natomiast Lennox trafiła na okładkę kultowego pisma Rolling Stone.

Jak oceniacie ich wykonanie? 🙂