Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski zapraszają na baśniowy spektakl » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski zapraszają na baśniowy spektakl

Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski zapraszają na baśniowy spektakl

Warszawska premiera spektaklu odbędzie się 26 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Teatrze Muzycznym ROMA.

Warszawska premiera spektaklu odbędzie się 26 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Teatrze Muzycznym ROMA.

Wszystko zaczęło się od pewnego taty, Włodzimierza Wysockiego, który, gdy wyczerpał już cały repertuar popularnych kołysanek, zaczął wymyślać nowe na dobranoc dla swych dzieci. Mądre teksty dzięki gitarzyście i kompozytorowi jazzowemu Markowi Napiórkowskiemu stały się piosenkami. A potem Natalia Kukulska nadała im swój głęboki i ciepły głos. I tak powstał najpierw koncert, a potem płytaSzukaj w snach„. Kołysanki, których uroda i dojrzałość zachwycą także dorosłych.

Natalia Kukulskato jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów. W swojej „dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki, „Halo tu Ziemia”, to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Marek Napiórkowski jest czołowym polskim gitarzystą i kompozytorem. Od początku swojej kariery pojawia się na szczytach polskich rankingów, a nieprzerwanie od 2012 roku, głosami czytelników Jazz Forum, wybierany jest Jazzowym Gitarzystą Roku. Doceniany przez branżę i krytykę – dziesięciokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody Muzycznej FRYDERYK w kategoriach Jazzowy Muzyk Roku oraz Jazzowy Album Roku. Laureat nagrody Mateusz Trójki 2018 za album „WAW-NYC”.Nagrał ponad 150 płyt z różnymi wykonawcami.

Album „Szukaj w snach” ukazał się25 maja 2018 roku.

Wybierzecie się na koncert?