Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy wykonali na żywo "Shallow" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy wykonali na żywo „Shallow” [WIDEO]

Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy wykonali na żywo „Shallow” [WIDEO]

Piosenka pochodzi z filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Piosenka pochodzi z filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Do występu doszło podczas ostatniego koncertu Lady Gagi, która aktualnie odbywa koncertową rezydenturę w Las Vegas. W pewnym momencie artystka zaprosiła na scenę swojego filmowego partnera Bradleya Coopera, aby zaśpiewał z nią przebój

Przypominamy, że Lady Gaga powalczy w tym roku o dwa Oscary. Została nominowana w kategorii „najlepsza aktorka” w filmie „Narodziny gwiazdy” oraz „Najlepsza piosenka” za utwór „Shallow”, którego twórcami są Stefani Germanotta (Lady Gaga), Andrew Wyatt, Anthony Rossomando orazMark Ronson.

To nie koniec wyróżnień! Na początku stycznia 2019 roku singiel został również nagrodzony Złotym Globem za „najlepszą piosenkę filmową”, a podczas najbliższej gali rozdania statuetek Grammy powalczy aż w czterech najważniejszych kategoriach.

Narodziny gwiazdy” to melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest czwartym z kolei remakiem musicalu z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Jak Wam się podoba ich występ? 🙂