Strona Główna > Chór nieznajomych w pubie zaśpiewał przebój Cher „Believe”

Chór nieznajomych w pubie zaśpiewał przebój Cher „Believe”

Zobaczcie wyjątkowe wykonanie.

Zobaczcie wyjątkowe wykonanie.

Pomimo że singielBelieve” został wydany w 1998 roku, bardzo często powraca do nas w coraz to nowszych odsłonach. Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych tego wielkiego przeboju w zaledwie godzinę! Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

Chór „Choir! Choir! Choir” założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Cherurodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel „I Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska„, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca„. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time„, „Believe„, „Strong Enough„, „Walking in Memphis” czy „One by One„.

Dołączylibyście do takiego chóru?