Karol Berger wzruszył publiczność i jurorów utworem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Karol Berger wzruszył publiczność i jurorów utworem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO]

Karol Berger wzruszył publiczność i jurorów utworem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO]

Wystartowała druga edycja show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Wystartowała druga edycja show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Za nami premierowy odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”, w którym w roli jurora zadebiutowała legenda polskiej sceny muzycznej –Beata Kozidrak! Mogliśmy usłyszeć między innymi takie utwory jak, „Szklanka wody„, „Byłam różą” czy „Highway to Hell”. Krakowianin Karol Berger zaprezentował utwór z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

Karol postanowił oddać hołd swojemu idolowi, zakładając w grudniu 2017 roku zespół Zacznij od Bacha – Zbigniew Wodecki Tribute Band. Muzyków znalazł w internecie. Wszystko zaczęło się właśnie od piosenki „Lubię wracać tam, gdzie byłem” z 1980 roku. Karol umieścił na Youtube nagranie, gdy poszukiwał chętnych do zespołu. Bardzo szybko udało mu się skompletować skład. W swoim repertuarze mają nie tylko najsłynniejsze utwory, ale i te mniej znane, o których większość już zapomniała.

ProgramŚpiewajmy razem. All together Now” jest polską wersją brytyjskiego formatu. Zasady show są proste. Uczestnik musi wykonać swój utwór tak, aby zachęcić do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. W każdym odcinku wyławiana jest dwójka najlepszych zawodników, którzy przechodzą do wielkiego finału, w którym powalczą o 100 tys. zł.

Komu kibicujecie? 🙂