Spice Girls pokazały, jak przygotowują się do wielkiego powrotu! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spice Girls pokazały, jak przygotowują się do wielkiego powrotu! [WIDEO]

Spice Girls pokazały, jak przygotowują się do wielkiego powrotu! [WIDEO]

Girlsband już niebawem wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Na Instagramie zespołu Spice Girls pojawiły się zdjęcia i wideo z pierwszego dnia prób. Mel B,Melanie C, Emma Bunton i Geri Halliwell ciężko pracują, aby zaskoczyć swoich fanów wielkim show. W jednym z ostatnich wywiadówEmma Bunton zdradziła, że wraz z koleżankami postanowiły zmienić fragment tekstu piosenki „ były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”. Tak prezentuje się terminarz trasy „Spice World”: 1 czerwca 2019 roku – Manchester3 czerwca 2019 roku – Coventry6 czerwca 2019 roku – Sunderland8 czerwca 2019 roku – Edynburg10 czerwca 2019 roku – Bristol15 czerwca 2019 roku – Londyn Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie. Czekacie na nowy album Spice Girls?

Girlsband już niebawem wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Na Instagramie zespołu Spice Girls pojawiły się zdjęcia i wideo z pierwszego dnia prób. Mel B,Melanie C, Emma Bunton i Geri Halliwell ciężko pracują, aby zaskoczyć swoich fanów wielkim show.

W jednym z ostatnich wywiadówEmma Bunton zdradziła, że wraz z koleżankami postanowiły zmienić fragment tekstu piosenki „

były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Tak prezentuje się terminarz trasy „Spice World”:

1 czerwca 2019 roku – Manchester
3 czerwca 2019 roku – Coventry
6 czerwca 2019 roku – Sunderland
8 czerwca 2019 roku – Edynburg
10 czerwca 2019 roku – Bristol
15 czerwca 2019 roku – Londyn

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie.

Czekacie na nowy album Spice Girls?