Victoria Beckham jednak wystąpi ze Spice Girls! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Victoria Beckham jednak wystąpi ze Spice Girls!

Victoria Beckham jednak wystąpi ze Spice Girls!

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką. Tak wówczas Posh Spice tłumaczyła swoją decyzję: Coś się chyba jednak zmieniło w ostatnim czasie, bo z najnowszych informacji wynika, że Victoria wystąpi ze Spice Girls podczas jednego koncertu na Wembley Arena w Londynie. Jak sama zdradziła jest bardzo podekscytowana tym faktem i już zarezerwowała miejsca dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół. były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”. Tak prezentuje się terminarz trasy „Spice World”: 1 czerwca 2019 roku – Manchester3 czerwca 2019 roku – Coventry6 czerwca 2019 roku – Sunderland8 czerwca 2019 roku – Edynburg10 czerwca 2019 roku – Bristol15 czerwca 2019 roku – Londyn Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie. Czekacie na nowy album Spice Girls?

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką.

Tak wówczas Posh Spice tłumaczyła swoją decyzję:

Coś się chyba jednak zmieniło w ostatnim czasie, bo z najnowszych informacji wynika, że Victoria wystąpi ze Spice Girls podczas jednego koncertu na Wembley Arena w Londynie. Jak sama zdradziła jest bardzo podekscytowana tym faktem i już zarezerwowała miejsca dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół.

były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Tak prezentuje się terminarz trasy „Spice World”:

1 czerwca 2019 roku – Manchester
3 czerwca 2019 roku – Coventry
6 czerwca 2019 roku – Sunderland
8 czerwca 2019 roku – Edynburg
10 czerwca 2019 roku – Bristol
15 czerwca 2019 roku – Londyn

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie.

Czekacie na nowy album Spice Girls?