Mick Jagger miesiąc po operacji serca wywija na parkiecie! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mick Jagger miesiąc po operacji serca wywija na parkiecie! [WIDEO]

Mick Jagger miesiąc po operacji serca wywija na parkiecie! [WIDEO]

Wokalista The Rolling Stones niespełna miesiąc temu przeszedł operację zastawki serca. Wygląda na to, że Jagger wraca do formy!

Wokalista The Rolling Stones niespełna miesiąc temu przeszedł operację zastawki serca. Wygląda na to, że Jagger wraca do formy!

za pośrednictwem Twittera podzielił się z fanami filmikiem z przygotowań do trasy koncertowej, która została przełożona w związku z poważną operacją. Artysta bardzo intensywnie pracuje nad powrotem do formy. Wygląda na to, żeczuje się już całkiem dobrze. Sami zobaczcie, co wyczynia na parkiecie!

Śmiało można powiedzieć, że

W kwietniu 2019 roku ukazał się album „Hunk” z największymi przebojami zespołu The Rolling Stones z albumów wydanych pomiędzy 1971 a 2016 rokiem.

Mick Jaggerurodził się 26 lipca 1943 roku w Dartford. Jest wychowankiem prestiżowej London School of Economics and Political Science, której nie ukończył ze względu na rosnącą wówczas popularnośćThe Rolling Stones. Jednak zanim powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, Mick Jagger (wtedy jeszcze jako Michael Jagger) był członkiem bluesowej kapeliLittle Boy Blue & The Blue Boys.

Byliście kiedyś na koncercie The Rolling Stones?