Film "Pogromcy duchów 3" będzie straszniejszy niż poprzednie części! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Film „Pogromcy duchów 3” będzie straszniejszy niż poprzednie części!

Film „Pogromcy duchów 3” będzie straszniejszy niż poprzednie części!

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

O tym, czy powstanie kolejna część filmu „Pogromcy duchów” spekulowano od dawna. Na początku 2019 roku Studio Sony oficjalnie ogłosiło, że prace na planie już wystartowały. Za reżyserię odpowiedzialny jestJason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału.

Jeden z głównych aktorów Dan Aykroyd, który wystąpił również w poprzednich częściach, w wywiadzie z portalem „Comicbook” zdradził, że akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w New Yersey. Zostanie w nim przedstawiona historia pierwszego spotkania trójki kolegów Venkmana, Stantza i Spenglera w czasach, gdy chodzili do liceum.

Oprócz Dana Aykroyda w obsadzie filmu znaleźli się Carrie Coon, Finn Wolfhard oraz McKenna Grace.

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu:

Twórcy zapewnili jednak, że będzie to kontynuacja oryginalnego cyklu, bez żadnych związków z filmem z 2016 roku, który nie wszystkim przypadł do gustu.

Jason Reitman przyznał, że od dziecka jest wielkim fanem filmu „Ghostbusters”.

Komedia „Ghostbusters” to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojemRaya Parkera Juniorao tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?