Strona Główna > Chór zaśpiewał w pubie przebój Bon Jovi „Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

Chór zaśpiewał w pubie przebój Bon Jovi „Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Bon Jovi.

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Bon Jovi.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju „Livin' On A Prayer” z repertuaru zespołu Bon Jovi w zaledwie godzinę! Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

Sami oceńcie!

ChórChoir! Choir! Choir!założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania „Y

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovipod koniec 2018 roku ogłosił powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

12 lipca 2019roku na PGE Narodowym w Warszawie usłyszycie największe hity kapeli Bon Jovi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej „THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR”.

Dołączylibyście do takiego chóru? 🙂