Strona Główna > Arnold Schwarzenegger rapuje w piosence motywacyjnej „Pump it Up”

Arnold Schwarzenegger rapuje w piosence motywacyjnej „Pump it Up”

71-letni aktor niejednokrotnie udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Teraz może dodać do swojego imponującego portfolio nowe osiągnięcie – został raperem!

71-letni aktor niejednokrotnie udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Teraz może dodać do swojego imponującego portfolio nowe osiągnięcie – został raperem!

Jeśli brakuje Wam motywacji do działania, to dobrze trafiliście. Arnold Schwarzenegger dodaWam skrzydeł! Piosenkę „Pump It Up”nagrał w duecie z austriackim muzykiem Andreasem Gabalierem, Utwór niesie bardzo pozytywne przesłanie, aby wierzyć w siebie, ciężko pracować, odwdzięczać się, a wtedy sukces będzie nieustannie towarzyszył nam w życiu. Arnold wykorzystał w tekście swoje kultowe powiedzenia „I'll Be back” i „Hasta la vista, baby”. Musicie to zobaczyć!

Pięciominutowy utwór przedstawia drogę, jaką przeszedł Arnold Schwarzenegger od kulturysty do jednego z największych aktorów Hollywood.

Jego historia jest bardzo inspirująca. Pochodzący z Austrii mężczyzna miał marzenie, aby zostać światową gwiazdą kina i poprzez ciężką pracę, udało mu się osiągnąć swoje cele. Zyskał sławę jako hollywoodzka ikona filmu akcji. Jego przełomową rolą był występ w filmie „Conan Barbarzyńca” z 1982 roku, który okazał się hitem kasowym, co zaowocowałosequelem „Conan Niszczyciel” w 1984 roku. Jednak największą popularność przyniosła mu tytułowa rola w krytycznie przyjętym dreszczowcu science-fictionJamesa Camerona „Terminator” z 1984 roku.

Schwarzenegger dwukrotnie pełnił funkcje gubernatora Kalifornii w latach 2003 – 2011.

Już niebawem zobaczymy go na wielkim ekranie w kontynuacjach kultowych produkcji „The Legend of Conan” i „Terminator: Dark Fate”.