Strona Główna > Jak brzmi przebój Bon Jovi „Wanted Dead Or Alive” zagrany na gitarze harfowej?

Jak brzmi przebój Bon Jovi „Wanted Dead Or Alive” zagrany na gitarze harfowej?

Jeden z najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Bon Jovi doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji jeszcze go nie słyszeliśmy!

Jeden z najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Bon Jovi doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji jeszcze go nie słyszeliśmy!

Utalentowany Youtuber Jamie Dupuis nagrał cover hitu Bon Jovi „Wanted Dead Or Alive„. Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu.

Sami posłuchajcie i oceńcie!

KanadyjczykJamie Dupulsjest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Jeśli lubicie takie nietypowe wykonania, to zobaczcie koniecznie, jak poradził sobie z tym przebojem chór

Przypomnijmy sobie oryginał:

Jeden z największych rockowych zespołów świata,Bon Jovipod koniec 2018 roku ogłosił powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

12 lipca 2019roku na PGE Narodowym w Warszawie usłyszycie największe hity kapeli Bon Jovi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej „THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR”.

Dołączylibyście do takiego chóru? 🙂