Strona Główna > Taron Egerton, odtwórca roli Eltona Johna w przeboju „Your Song” [WIDEO]

Taron Egerton, odtwórca roli Eltona Johna w przeboju „Your Song” [WIDEO]

Film trafi do polskich kin 7 czerwca 2019 roku. Pierwsze pokazy przedpremierowe miały miejsce na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Film trafi do polskich kin 7 czerwca 2019 roku. Pierwsze pokazy przedpremierowe miały miejsce na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Główną rolę w filmie „Rocketman„, czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktorTaron Egerton. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że to nie będzie typowy film biograficzny, a bardziej „musicalowa fantazja”. Do sieci trafił fragment produkcji, w którym filmowy Elton John wykonuje po raz pierwszy wielki przebójYour Song„.

Zobaczcie, jak młody aktor poradził sobie w roli legendy muzyki:

W wywiadzie dla „Paramount Pictures”Elton John zdradził, czy jest zadowolony z efektu końcowego:

Przypominamy, że film”Rocketman”będzie przeznaczony jedyniedla dorosłych.Wszystko za sprawą odważnych scen erotycznych. Początkowo spekulowano, że twórcy będą chcieli je ocenzurować, ale jak sami przyznają już się pogodzili z tym, że produkcja otrzyma kategorię „R„, czyli dla widzów dorosłych. Mało tego, producent Matthew Vaughn zapewnił, że otrzymali pozwolenie od Eltona Johna, aby przedstawić wszystkie jego zachowania, nawet te najgorsze!

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktoraToma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

Taron Egertonpomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina?