"Wannabe": Zobacz fragment koncertu Spice Girls z Manchesteru [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wannabe”: Zobacz fragment koncertu Spice Girls z Manchesteru [WIDEO]

„Wannabe”: Zobacz fragment koncertu Spice Girls z Manchesteru [WIDEO]

Pod koniec maja 2019 roku w Dublinie legendarny girlsband lat 90. rozpoczął wielką trasę koncertową „Spice World Tour”. Zobaczcie w jakiej są formie!

Pod koniec maja 2019 roku w Dublinie legendarny girlsband lat 90. rozpoczął wielką trasę koncertową „Spice World Tour”. Zobaczcie w jakiej są formie!

Zespół Spice Girls po siedmiu latach nieobecności powrócił do koncertowania. Mamy dla Was fragment z jednego z ostatnich koncertów, który odbył się 1 czerwca 2019 roku w Manchesterze. W setliście nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z ich największych przebojów „Wannabe„. Panie ostatnimi występami udowodniły, że są w znakomitej formie. Zresztą sami zobaczcie:

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie.

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były managerSpice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką.

Tak wówczas Posh Spice tłumaczyła swoją decyzję:

Coś się chyba jednak zmieniło w ostatnim czasie, bo z najnowszych informacji wynika, że Victoria wystąpi ze Spice Girls podczasostatniego koncertu z trasy na Wembley Arena w Londynie. Jak sama zdradziła jest bardzo podekscytowana tym faktem i już zarezerwowała miejsca dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół.

były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Chcielibyście zobaczyć Spice Girls w Polsce?