Strona Główna > „Livin’ On A Prayer”: Ponad 270 muzyków wykonało hit Bon Jovi

„Livin’ On A Prayer”: Ponad 270 muzyków wykonało hit Bon Jovi

Rosyjscy fani postanowili w wyjątkowy sposób przywitać zespół Bon Jovi w swoim kraju. Zobaczcie, co przygotowali!

Rosyjscy fani postanowili w wyjątkowy sposób przywitać zespół Bon Jovi w swoim kraju. Zobaczcie, co przygotowali!

Równo po 30 latach zespół Bon Jovi powrócił do Rosji, aby zagrać koncert dla swoich najwierniejszych fanów. Nie spodziewali się chyba jednak takiego przywitania! Grupa blisko 300 muzyków wykonała największe przeboje zespołu, w tym oczywiście doskonale wszystkim znany hitLivin' On A Prayer”. Ich wykonanie możecie zobaczyć poniżej. Prawda, że robi wrażenie?

„Livin' On A Prayer” to drugi singielBon Jovi z albumu „Slippery When Wet”. Utwór jest dzisiaj uznawany za klasyk muzyki rockowej i bardzo ważną pozycję w bogatej dyskografii zespołu. W 2006 roku głosami internautów przebój z 1986 roku został wybrany numerem 1. „100 Największych Przebojów lat 80'” w specjalnym głosowaniu kanału muzycznego VH'1. Przez wielu krytyków „Livin' on a Prayer” zaliczane jest do największych hitów wszech czasów.

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovipod koniec 2018 roku ogłosił powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

12 lipca 2019roku na PGE Narodowym w Warszawie usłyszycie największe hity kapeli Bon Jovi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej „THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR„.

Wybieracie się na koncert Bon Jovi?