Phil Collins i Mike Rutherford wykonali wspólnie wielki przebój Genesis "Follow You Follow Me" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Phil Collins i Mike Rutherford wykonali wspólnie wielki przebój Genesis „Follow You Follow Me”

Phil Collins i Mike Rutherford wykonali wspólnie wielki przebój Genesis „Follow You Follow Me”

Podczas koncertu w Berlinie do Phila Collinsa na scenie dołączył kolega z zespołu Genesis i razem wykonali jeden z ich największych hitów.

Podczas koncertu w Berlinie do Phila Collinsa na scenie dołączył kolega z zespołu Genesis i razem wykonali jeden z ich największych hitów.

Do takich wspaniałych duetów nie dochodzi zbyt często. Fani na koncercie Phila Collinsa w Berlinie 7 czerwca 2019 roku dostali nie lada gratkę. W pewnym momencie na scenie pojawił sięMike Rutherford, były gitarzysta zespołu Genesis. Panowiezagrali wspólnie przebójFollow You Follow Me”. Ich wykonanie możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, że

Artystama na koncie ponad100 milionówsprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Muzyk powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Pólnocnej.

, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołuGenesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak “In The Air Tonight”.

Jego solowa kariera przyniosła muniezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: “Easy Lover”, “You Can't Hurry Love” i “Against All Odds (Take A Look At Me Now)” – utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. “One More Night”, “Separate Lives”, “Two Hearts”, “Another Day In Paradise”, “I Wish It Would Rain Down”, “Both Sides Of The Story”, “Dance Into The Light” stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Wybieracie się na koncertPhila Collinsa?