Jak brzmi przebój "Still Loving You" Scorpions zagrany na gitarze harfowej? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jak brzmi przebój „Still Loving You” Scorpions zagrany na gitarze harfowej?

Jak brzmi przebój „Still Loving You” Scorpions zagrany na gitarze harfowej?

Jeden z najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Scorpions doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji jeszcze go nie słyszeliśmy!

Jeden z najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Scorpions doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji jeszcze go nie słyszeliśmy!

Utalentowany Youtuber Jamie Dupuis nagrał cover hitu Scorpions „Still Loving You„. Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu.

Sami posłuchajcie i oceńcie!

Kanadyjczyk Jamie Dupuls jest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Przypomnijmy sobie oryginał:

Zespół Scorpions z początkiem czerwca wyruszył w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii.

Jednak dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty! Pierwszy z nich odbędzie się 21 lipca 2019 roku w Arenie Gliwice, natomiast drugi na pograniczu Gdańska i Sopotu w hali ERGO ARENA – 23 lipca 2019 roku.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?