Strona Główna > Elton John i Taron Egerton w klipe do singla „(I’m Gonna) Love Me Again”

Elton John i Taron Egerton w klipe do singla „(I’m Gonna) Love Me Again”

Utwór promuje film „Rocketman”, w którym w główną rolę wcielił się Taron Egerton.

Utwór promuje film „Rocketman”, w którym w główną rolę wcielił się Taron Egerton.

Film biograficzny o Eltonie Johnie trafił do kin 7 czerwca 2019 roku. Tylko od dnia premiery obraz zarobił na całym świecie ponad 100 milionów dolarów. Zapewniło mu to dziewiąte miejsce na liście najpopularniejszych muzycznych biografii.

Do sieci trafił oficjalny teledysk do utworu”(I'm Gonna) Love Me Again„, który nagrali wspólnieElton John i odtwórca jego postaci w „Rocketmanie” Taron Egerton. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Za reżyserię filmu „Rocketman” odpowiedzialny jestDexter Fletcher,a główną rolę, czyli młodegoEltona Johnazagrał brytyjski aktorTaron Egerton. Przedstawione zostały w nim losy muzyka od czasów jego nauki w Royal Academy, przez problemy z uzależnieniami, aż do momentu, gdy stał się wielką gwiazdą. Dla twórców filmu bardzo ważne było pokazanie współpracy muzyka z autorem tekstówBerniem Taupinem.

Tuż po premierze

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktoraToma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

A Wy widzieliście już „Rocketmana”?