Phil Collins wystąpił w Warszawie ze swoim synem! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Phil Collins wystąpił w Warszawie ze swoim synem! [WIDEO]

Phil Collins wystąpił w Warszawie ze swoim synem! [WIDEO]

Kilka tygodni temu muzyk przeszedł poważną operację pleców. Nie przeszkodziło mu to jednak w kontynuacji wielkiej trasy koncertowej. Zobaczcie, co działo się w Warszawie.

Kilka tygodni temu muzyk przeszedł poważną operację pleców. Nie przeszkodziło mu to jednak w kontynuacji wielkiej trasy koncertowej. Zobaczcie, co działo się w Warszawie.

Koncert odbył się w środę 26 czerwca 2019 roku w Warszawiena PGE Narodowym w ramach trasy „Still Not Dead Yet Live„. Na to wydarzenie czekały dziesiątki tysięcy fanów z całej Polski. Phil Collins ich nie zawiódł i pomimo kontuzji kręgosłupa dał rewelacyjny koncert. Muzyk zdumą przedstawił swojego 18-letniego syna, który poszedł w jego ślady i podczas koncertu dał popis gry na perkusji!

Poniżej możecie zobaczyć fragmenty koncertu:

Tak prezentuje się lista utworów, które Phil Collins wykonał podczas warszawskiego koncertu:

1. „Against All Odds (Take a Look at Me Now)”
2. „Another Day in Paradise”
3. „Hang in Long Enough”
4. „Don't Lose My Number”
5. „Throwing It All Away”
6. „Follow You Follow Me”
7. „I Missed Again”
8. „Who Said I Would”
9. „Separate Lives”
10. trio perkusyjne
11. „Something Happened on the Way to Heaven”
12. „You Know What I Mean”
13. „In the Air Tonight”
14. „You Can't Hurry Love”
15. „Dance Into the Light”
16. „Invisible Touch”
17. „Easy Lover”
18. „Sussudio”

bis:
19. „Take Me Home”.

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak “In The Air Tonight”.

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich “Easy Lover”, “You Can't Hurry Love” i “Against All Odds (Take A Look At Me Now)” – utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. “One More Night”, “Separate Lives”, “Two Hearts”, “Another Day In Paradise”, “I Wish It Would Rain Down”, “Both Sides Of The Story”, “Dance Into The Light” stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Byliście na koncercie Phila Collinsa? Czekamy na Wasze relacje 🙂