Kylie Minogue i Nick Cave zaskoczyli fanów na festiwalu Glastonbury! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue i Nick Cave zaskoczyli fanów na festiwalu Glastonbury! [WIDEO]

Kylie Minogue i Nick Cave zaskoczyli fanów na festiwalu Glastonbury! [WIDEO]

Australijska piosenkarka była jedną z gwiazd podczas tegorocznej edycji Glastonbury Festival. Gwiazda przygotowała wielkie show, które już niebawem będą mogli zobaczyć również polscy fani w Gdyni.

Australijska piosenkarka była jedną z gwiazd podczas tegorocznej edycji Glastonbury Festival. Gwiazda przygotowała wielkie show, które już niebawem będą mogli zobaczyć również polscy fani w Gdyni.

Za nami kolejna edycja legendarnego Glastonbury Festival. Każdy z koncertów dostarczył widzom wielu niezapomnianych emocji. W niedzielę na głównej scenie wystąpiła Kylie Minogue, która jak zawsze zaprezentowała wielkie show. Artystka przygotowała dla swoich fanów kilka niespodzianek. W pewnym momencie gwiazda zaprosiła na scenę swojego przyjaciela Nicka Cave'a, z którym zaśpiewała wielki przebój „Where The Wild Roses Grow„.Fragmenty ich występu możecie zobaczyć poniżej.

Where The Wild Roses Grow” dotarł w 1995 roku na pierwsze miejsca list przebojów w aż 11 krajach! W jednym z wywiadów Nick zdradził, że marzył od wielu lat o napisaniu piosenki dla Kylie. Miał na tym punkcie wręcz obsesję, ale nie było to dla niego łatwe zadanie. Cave chciał, aby świat poznał jego przyjaciółkę z zupełnie innej strony. W taki sposób powstała jedna z najpopularniejszych piosenek muzyka, która jest grana do dzisiaj w radiach na całym świecie.

28 czerwca 2019 roku na półki sklepowe trafił albumStep Back in Time: The Definitive Collection”, którym Kylie świętuje ponad 3 dekady swojej kariery. Dokładnie tydzień później 5 lipca 2019 roku artystka zagra specjalny koncert na Open'erze!

Open'er Festival 2019 powered by Orange odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019 roku. Na festiwalu wystąpią również m.in. : The Strokes, LP, Marina, Travis Scott, The 1975, Vampire Weekend, Lil Uzi Vert, Rudimental, Robyn, Kodaline, Swedish House Mafia, G-Eazy, Sokół, J Balvin czy IDLES.

Kylie Minogueurodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni „Golden” miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single „Dancing” i „Stop me from Falling”. Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie

Wybieracie się na koncert Kylie w Gdyni?