Strona Główna > „Bond 25”: Pierwsze oficjalne zdjęcie Agenta 007 [GALERIA]

„Bond 25”: Pierwsze oficjalne zdjęcie Agenta 007 [GALERIA]

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Do sieci trafiły nowe zdjęcia i nagranie z Londynu, na którym możemy zobaczyć Daniela Craiga podczas powstawania nowej części przygód o Jamsie Bondzie.

Daniel Craigwciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranietowarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Rami Malek, Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabułanowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpiRami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?