Strona Główna > „Milionerzy”: Kłopotliwe pytanie za 2 tys. zł

„Milionerzy”: Kłopotliwe pytanie za 2 tys. zł

Okazuje się, że nawet pierwsze pytania w walce o milion mogą okazać się problematyczne. Tak też było podczas poniedziałkowego odcinka.

Okazuje się, że nawet pierwsze pytania w walce o milion mogą okazać się problematyczne. Tak też było podczas poniedziałkowego odcinka.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu, pani Natalia Bąk z Warszawy. już na samym początku gry, zmierzyła się z trudnym pytaniem za2 tysiące złotych. Brzmiało ono następująco:

Ile oczu ma ośmiornica?

A) zero
B) tyle, ile ramion
C) dwoje
D) dwie pary

Poprawną odpowiedź na to pytanie to „C”.

Uczestniczka początkowo wahała się nad odpowiedzią. Nie była do końca pewna swojej decyzji, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe i poprosiła o pomoc publiczność. Zgromadzeni w studiu widzowie także w większości (50 proc.) wskazali na odpowiedź C, która okazała się poprawna.

Pani Natalia odpadła z gry przy pytaniu za 20 tys. złotych, które brzmiało:

Gdzie Polska trzyma lwią część swoich rezerw złota:

A) wWarszawie
B) wMoskwie
C) wLondynie
D) wWaszyngtonie

Zawodniczka ponownie nie była w 100% pewna i wykorzystała koło ratunkowe pół na pół. Niestety i tak zaznaczyła będą odpowiedź „A”.Większa część polskich rezerw złota znajduje się w Banku Anglii. Finalnie Natalia wygrała 1000 złotych.

Teleturniej „

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?