Strona Główna > „Bond 25”: Grace Jones rzuciła scenariuszem i opuściła plan zdjęciowy

„Bond 25”: Grace Jones rzuciła scenariuszem i opuściła plan zdjęciowy

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego

Teraz do tej listy możemy dopisać rezygnację jednej z aktorek. Słynna piosenkarka, aktorka i modelka Grace Jones planowo miała zagrać wkilku scenach z Danielem Craigiem.Gwiazda według ustaleń pojawiła się na planie zdjęciowym, jednak nie spodziewała się, że jej rola jest tak mała. Liczyła na większy rozwójswojej postaci. Była z tego powodu bardzo niezadowolona i podjęła decyzje o rezygnacji z projektu!

Daniel Craigwciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranietowarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabułanowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpiRami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „Bohemian Rhapsody„. Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu „Mr. Robot”. Twórcom „Bonda 25” bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?