Melanie C i drag queen Gloria Groove w przeboju Spice Girls "Viva Forever" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Melanie C i drag queen Gloria Groove w przeboju Spice Girls „Viva Forever” [WIDEO]

Melanie C i drag queen Gloria Groove w przeboju Spice Girls „Viva Forever” [WIDEO]

Artystka tuż po zakończeniu trasy ze Spice Girls wyruszyła w solowe tournee. Na jednym z koncertów zaprosiła na scenę wyjątkowego gościa.

Artystka tuż po zakończeniu trasy ze Spice Girls wyruszyła w solowe tournee. Na jednym z koncertów zaprosiła na scenę wyjątkowego gościa.

Sporty Spice wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że nie lubi monotonii i nudy. Bardzo dba o to, aby jej kalendarz był wypełniony koncertami i innymi zajęciami związanymi z pracą nad nowym albumem. Melanie Caktualnie koncertuje z grupą draq queens Sink The Pink. Oprócz solowego materiału gwiazda wykonuje również hity

Kilka tygodni temu podczas jednego z koncertów Melanie C zaprezentowała również nowy singiel

Rok temu artystka zdradziła w jednym z wywiadów, że pracuje nad dwoma projektami. Planuje wydać solowy krążek oraz płytę z samymi coverami, na której usłyszymy przeboje takich artystów jak Moloko czy Britney Spears.

Mel C urodziła się 12 stycznia 1974 roku w Whiston. Naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole Spice Girls była znana jako Sporty Spice. Karierę solową zaczęła w 1998 roku, śpiewając numer „When You're Gone” z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Melanie C sprzedała ponad 12 milionów płyt. Jej ostatni album „Version of me” ukazał się w 2012 roku.

Czekacie na jej nowy album?