Chór nieznajomych zaśpiewał przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chór nieznajomych zaśpiewał przebój „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy” [WIDEO]

Chór nieznajomych zaśpiewał przebój „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy” [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju „Shallow„, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

Przypomnimy, że ostatniolawinę negatywnych komentarzy wywołał występ

Utwór

FilmNarodziny gwiazdy” to melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest czwartym z kolei remakiem musicalu z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

ChórChoir! Choir! Choir!założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania „

Jak Wam się podoba ich wykonanie?