Poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora "The Voice of Poland" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora „The Voice of Poland”

Poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora „The Voice of Poland”

Już we wrześniu powróci nowa edycja jednego z najpopularniejszych talent show w Polsce. Wiadomo już, kto zasiądzie na jednym z jurorskich foteli.

Już we wrześniu powróci nowa edycja jednego z najpopularniejszych talent show w Polsce. Wiadomo już, kto zasiądzie na jednym z jurorskich foteli.

Przed nami dziesiąta edycja programu „The Voice Of Poland”. Premierowe odcinki show zostaną wyemitowane w jesiennej ramówce TVP2. Do tej porytemat trenerów był owiany wielką tajemnicą. Poznaliśmy właśnie nazwisko pierwszego z jurorów. Został nim Kamil Bednarek! Informację tę potwierdził jego manager.

Podobno o kolejne fotele jurorskie walczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Za udział talent show trener może zarobić nawet 200 tys. zł.

Przypomnijmy, że poprzedniej edycji show uczestników szkolili Michał Szpak, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży.

OstatnioKamil Bednarek powrócił po kilkumiesięcznej przerwie z nowym materiałem. Artysta postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i udostępnił nowy utwórMożemy więcej„, który ma spore szanse, aby zostać hitem tegorocznych wakacji.

Przypomnijmy, że Bednarek w podobnym stylu stworzył hit poprzednich wakacji „Talizman”, który przez kilka tygodni królował na pierwszych miejscach list przebojów. Singiel pochodzi z albumu o tym samym tytule. Krążek uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 15 tys. egzemplarzy.