Chór nieznajomych zaśpiewał hit Backstreet Boys pomimo ewakuacji pubu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chór nieznajomych zaśpiewał hit Backstreet Boys pomimo ewakuacji pubu!

Chór nieznajomych zaśpiewał hit Backstreet Boys pomimo ewakuacji pubu!

Chór „Pub Choir” postanowiła założyć trójka przyjaciół Astrid Jorgensen, Waveney Yasso i Meg Bartholomew. Bilety na ich wydarzenia rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Nie inaczej było 13 lipca 2019 roku w San Francisco. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli. W pubie, w którym mieli występować, doszło do awarii rury kanalizacyjnej. Wszyscy musieli zostać ewakuowani. Nie zniechęciło to jednak uczestników koncertu, którzy mimo wszystko postanowili zaśpiewać na chodniku przed klubem! Wykonali przebój Backstreet Boys „I Want It That Way„. Była to czysta improwizacja, bez żadnych przygotowań,instrukcji na ekranie, bez filtrówczy specjalnego oświetlenia. Zobaczcie, jak sobie poradzili! Przypominamy, że najpopularniejszy boysband lat 90. zagrał W 2019 roku zespół świętuje20. rocznicy albumu „Millenium„, który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom: Chcielibyście zaśpiewać z takim chórem?

Chór „Pub Choir” postanowiła założyć trójka przyjaciół Astrid Jorgensen, Waveney Yasso i Meg Bartholomew. Bilety na ich wydarzenia rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Nie inaczej było 13 lipca 2019 roku w San Francisco. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli. W pubie, w którym mieli występować, doszło do awarii rury kanalizacyjnej. Wszyscy musieli zostać ewakuowani. Nie zniechęciło to jednak uczestników koncertu, którzy mimo wszystko postanowili zaśpiewać na chodniku przed klubem!

Wykonali przebój Backstreet Boys „I Want It That Way„. Była to czysta improwizacja, bez żadnych przygotowań,instrukcji na ekranie, bez filtrówczy specjalnego oświetlenia. Zobaczcie, jak sobie poradzili!

Przypominamy, że najpopularniejszy boysband lat 90. zagrał

W 2019 roku zespół świętuje20. rocznicy albumu „Millenium„, który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom:

Chcielibyście zaśpiewać z takim chórem?