"Bohemian Rhapsody" z kolejnym wielkim sukcesem [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Bohemian Rhapsody” z kolejnym wielkim sukcesem [WIDEO]

„Bohemian Rhapsody” z kolejnym wielkim sukcesem [WIDEO]

Ta kultowa piosenka z repertuaru zespołu Queen ma już na swoim koncie wiele wyróżnień. Teraz można do nich dodać kolejne.

Ta kultowa piosenka z repertuaru zespołu Queen ma już na swoim koncie wiele wyróżnień. Teraz można do nich dodać kolejne.

Teledysk do wielkiego przeboju Queen „Bohemian Rhapsody” przekroczył magiczną liczbę miliarda wyświetleń w serwisie Youtube! Do tej pory udało się to niewielu zespołom rockowym. Wcześniej do tego grona dołączyły hityLinkin Park, Guns N’ Roses czyColdplay.

Z tej wyjątkowej okazji zespół Queen przygotował dla fanów niespodziankę. Do sieci trafiła odświeżona wersja teledysku w jakości HD! Wygląda rewelacyjnie! Sami zobaczcie:

Kilka miesięcy temu utwór

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Gratulujemy!