Strona Główna > „Beverly Hills 90210”: Zobacz, jak powstawały nowe odcinki kultowego serialu [WIDEO]

„Beverly Hills 90210”: Zobacz, jak powstawały nowe odcinki kultowego serialu [WIDEO]

Na ten moment czekały miliony fanów, którzy wychowali się w latach 90. Już niebawem będzie miał premierę pierwszy odcinek kontynuacji serialu „Beverly Hills 90210”.

Na ten moment czekały miliony fanów, którzy wychowali się w latach 90. Już niebawem będzie miał premierę pierwszy odcinek kontynuacji serialu „Beverly Hills 90210”.

Paczka przyjaciół z kultowego serialu lat 90. powraca po blisko dwudziestu latach nieobecności. Już 7 sierpnia 2019 roku amerykańska telewizja Fox premierowo zaprezentuje pierwszy odcinek nowej odsłony serialu „Beverly Hills 90210„. Do sieci trafiło wideo z planu, na którym możemy zobaczyć, jak zmienili się główni bohaterowie. Aktorzy zdradzili również,dlaczego zdecydowali się powrócić po tylu latach do swoich dawnych bohaterów.

W obsadzie zobaczymy między innymiJasona Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, Briana Austin GreenaorazTori Spelling. Niestety w produkcji zabraknieLuke'a Perry'ego. Aktorzmarł w marcu 2019 rokuw wyniku udaru.

– czytamy w oficjalnym opisie serialu telewizji FOX.

Na pomysł, aby nakręcić nowe odcinki”Beverly Hills 90210” wpadły zaprzyjaźnione od latJennie Garth(serialowej Kelly) iTori Spelling(Donna).

Telewizyjna premiera „Beverly Hills 90210” miała premierę w 1990 roku. Serial składał się z 10 sezonów. W swojej fabule poruszał tematy takie jak różnice statusu majątkowego i klas społecznych, gwałt, alkoholizm, uzależnienia, przemoc domowa, seks, antysemityzm, rasizm, samobójstwa, homoseksualizm, ciąża w młodym wieku czy AIDS.Producentem serialu był Aaron Spelling.

Będziecie oglądać?