Strona Główna > 10-letnia diwa operowa zachwyciła jurorów „Mam Talent” [WIDEO]

10-letnia diwa operowa zachwyciła jurorów „Mam Talent” [WIDEO]

Występ dziewczynki robi furorę w sieci. Jurorzy i publiczność nie kryli łez.

Występ dziewczynki robi furorę w sieci. Jurorzy i publiczność nie kryli łez.

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej edycji programu „Mam Talent” wielu wzruszeń dostarczyła zarówno widzom, jak i jurorom nastolatka Emanne Beasha. Dziewczynka wykonała trudną operetkową piosenkę „Caruso„. Po swoim występie otrzymała długie owacje na stojąco. Uczciwie Was ostrzegamy, przygotujcie sobie chusteczki!

Jay Leno, który gościnnie zasiadł w jury, był tak poruszony występem 11-latki, że postanowił wcisnąć „złoty przycisk”, który zagwarantował jej występ w wielkim finale!

Utwór”Caruso” zostałnapisany w 1986 roku przez włoskiego piosenkarza i kompozytora Lucio Dallę. Dedykowana jest Enrico Caruso, włoskiemu śpiewakowi operowemu nazywanemu „królem tenorów”. Do dzisiaj najpopularniejszym coverem tej piosenki jestaranżacja nagrana w tym samym roku przez Luciano Pavarottiego, którą wielokrotnie wykonywał.

Program „America's Got Talent” zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 14. edycji zasiadają: Simon Cowell, Julianne Hough, Gabrielle Union oraz Howie Mandel.

Jak oceniacie jej wykonanie?