Strona Główna > „Milionerzy”: Pytanie o zegarek Butcha z „Pulp Fiction”

„Milionerzy”: Pytanie o zegarek Butcha z „Pulp Fiction”

Podczas środowego odcinka teleturnieju „Milionerzy” pan Błażej Stolarski z Bydgoszczy zmierzył się z trudnym pytaniem za 125 tys. zł.

Podczas środowego odcinka teleturnieju „Milionerzy” pan Błażej Stolarski z Bydgoszczy zmierzył się z trudnym pytaniem za 125 tys. zł.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Zasadyprogramusą proste. Gracz musi odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe.

W ostatnim odcinku padło pytanie za 75 tys. zł, które dotyczyło filmu Quentina Tarantino „Pulp Fiction”. Brzmiało ono nastepująco:

A) na kolczatce

B) na piesku dingo

C) na kangurku

D) na misiu koala

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście „C” na kangurku.

Uczestniczka nie była do końca pewna, którą odpowiedź zaznaczyć. Postanowiła zaryzykować i wybrała „B”. Wróciła do domu z gwarantowaną kwotą 40 tys. zł.

Teleturniej „

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?