Chór nieznajomych zaśpiewał wielki przebój U2 "With Or Without You" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chór nieznajomych zaśpiewał wielki przebój U2 „With Or Without You” [WIDEO]

Chór nieznajomych zaśpiewał wielki przebój U2 „With Or Without You” [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju U2.

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju U2.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju „With Or Without You„z repertuaru zespołu U2. Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

Ballada rockowa „With Or Without You” została wydana w 1987 roku na albumie”The Joshua Tree”. Utwór został sklasyfikowany na 132. miejscu listy 500. utworów wszech czasów magazynu „Rolling Stone”.

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania „

Jak Wam się podoba ich wykonanie?