"Pogromcy duchów 3": Zobacz pierwsze wideo z planu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Pogromcy duchów 3”: Zobacz pierwsze wideo z planu

„Pogromcy duchów 3”: Zobacz pierwsze wideo z planu

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Na początku 2019 roku Studio Sony oficjalnie ogłosiło, że prace na planie kolejnej części komedii „Pogromcy Duchów” już wystartowały. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału.Do sieci trafiło pierwsze wideo, na którym możemy zobaczyć, jak powstaje produkcja.

Jeden z głównych aktorówDan Aykroyd, który wystąpił również w poprzednich częściach, w wywiadzie z portalem „Comicbook” zdradził, że akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w New Yersey. Zostanie w nim przedstawiona historia pierwszego spotkania trójki kolegów Venkmana, Stantza i Spenglera w czasach, gdy chodzili do liceum.

Ostatnio do obsady dołączył również popularny hollywoodzki aktorPaul Rudd.

Komedia „Pogromcy Duchów” to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojemRaya Parkera Juniorao tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?